Kdo jsme

Kdo jsme

Firma Bizokam servis s.r.o. je mezinárodní obchodní firmou, která se od roku 2008 stabilně zabývá prodejem a distribucí různých komodit, které distribuujeme do států Evropské unie.

Na odborné zázemí firmy Bizokam servisu s.r.o. na poli různých komodit, se můžete vždy spolehnout. Dokážeme se Vám přizpůsobit nejen množstvím různých produktů a variabilitou nabízených služeb. Své produkty i služby neustále vyvíjíme a zdokonalujeme, abychom drželi krok s Vašimi požadavky. Naši zákazníci mohou také těžit z naší široké nabídky materiálu, odborných znalostí a pružné logistiky. Ke spolehlivosti našich služeb přispívá důkladný systém kontroly kvality, celosvětová síť dodavatelů a také důraz na včasnou dodávku.

Bizokam Servis s.r.o. hledá ty nejkvalitnější materiály a nejvýhodnější ceny. Máme takové vybavení a odhodlání, že dokážeme splnit jakékoli požadavky týkajících se výrobků a služeb. Ve spolupráci se svými zákazníky a partnery vyvíjíme komplexní řešení, která zvyšují oboustrannou konkurenceschopnost.

A co vlastně tedy konkrétně děláme?

  • Nabízíme polymery, barevné kovy a ocel
  • Dovážíme potraviny od různých výrobců jako je Fererro Rocher a další. Zajišťujeme jejich distribuci po celé Evropské Unii.
  • Nabízíme dřevěné peletky
  • Nabízíme uskladnění zboží ve vlastních skladech. Po dohodě jsme schopni zboží nejen uskladnit, ale také případně zajistit přepravu do dalších destinací, včetně překládky. Sklady jsou hlídané a napojené na kamerový systém PCO.